אודותינו
הי, אני עופרי זמיר
נולדתי וגדלתי בכרמל בו אני מתגורר עד עצם היום הזה "כרמליסט" אמיתי. אני מתווך דירות יד 2 ופרויקטים חדשים עם ניסיון של מעל 10 שנים. חי ונושם את האזור, מכיר כל רחוב וכל סמטה, מתמצא במסגרות חינוך ובקי במוקדי הכוח והעניין – מה שעוזר לי לעזור לכם בתהליך.
במשך כ-5 שנים עבדתי במשרד תיווך גדול בחיפה ולאחר שצברתי מספיק ידע וניסיון בתחום הנדל"ן החלטתי שהגיע הזמן לפרוש כנפיים ובשיתוף עם לבנת אשתי הקמנו משרד עצמאי משלנו, משרד משפחתי, עם יחס אישי וליווי צמוד לכל אחד מלקוחותינו, קונים ומוכרים כאחד.
משרדנו משווק מס' גדול של נכסים ברחבי הכרמל וחיפה כולה. אנו מאמינים באנשים, מבינים שבפרויקט כה גדול של קנייה או מכירת דירה או בית צריכים להיות קשובים לצורכי הלקוח.
מחפש לקנות? אני מתחייב לבחור לך בקפידה נכסים המותאמים למידותיך וצרכיך, דבר שיהפוך לרוב את התהליך לקצר, ממוקד ואיכותי.
מחפש למכור? אני מתחייב לבצע את פעולות השיווק הנכונות, שיתופי הפעולה הנכונים וסינון של מתעניינים שיכולים להתאים לנכס שלכם בלבד, מה שיגרום לו להימכר במקסימום כסף ובמינימום זמן.
אני כאן כדי לעזור לכם להשיג את העסקה המשתלמת ביותר! משרדנו דוגל בשיתוף פעולה עם מתווכים נוספים, משרדי עו"ד, אדריכלים, יועצי משכנתאות, קבלני שיפוצים, שמאים וכל בעלי המקצוע והספקים הרלוונטיים בתהליך המכירה והקנייה שלכם.
צרו קשר ואתחיל לעבוד עבורכם עוד היום!